Silivri yabancılar toplama kampı telefonu

+90 534 717 34 80 Bir yabancı ülke vatandaşının (Türkiye’de kaçak olarak kalanların) polis tarafından yakalanması durumunda deport işlemleri başlar. Yabancıların deport işlemleri için yapılması gereken işler mevcuttur. Yabancı yakalandığı anda yakalanma durumuna bağlı olarak hukuki açıdan serbest bırakılma durumu mevcuttur. Firmamıza bağlı avukatların olaya müdahale etmesi ve kişinin geri bırakılmasını sağlaması kanuni olarak mümkün olabilmektedir. 

ÖNEMLİ Gözaltına alınan yabancılar Selimpaşa Merkez Mahallesi, 2124. Sk., 34590 Silivri / İstanbul adresine götürülmektedir. 

Polis tarafından yakalanan yabancılar nereye gönderilir?

İstanbul’da yakalanan bazı yabancılar Silivri yabancı toplama kamplarına götürülmektedir. Kişinin yakalanış şekline ve durumuna göre avukatlar giderek yabancıyı çıkarabilirler. Yabancıların gözaltından çıkarılması için gerekli kanun ve prosedürler uygulanarak kişi serbest bırakılabilir ve çıkış giriş ile oturma izni alır. 

Kaçak olan yabancıların toplama kampları

Yabancı ülke vatandaşlarının polis araması esnasında oturma izni vizesi yoksa gözaltı durumu olabilir, bu şekilde yakalananlar toplama kamplarına götürülmekte ve sınır dışı etme faaliyetleri başlamaktadır. Bu durumda olan arkadaş veya akrabanız varsa bizi arayabilirsiniz. Yabancı danışmanlık firması deport kaldırma avukatlık işlemleri için bizi arayabilirsiniz. 

0Shares