Japonya vatandaşı oturma izni

japonya vatandaşlarına Türkiye’de oturma izni

Türk vatandaşlarının Japonya’ya Turistik, eğlence, dinlence ve benzeri amaçlarla gerçekleştirilecek ve 90 güne kadar olan Japonya seyahatlerinde vize alınması gerekliliği yoktur. Ancak, geçmişte Japonya’dan sınır dışı edilen, Japonya’ya girmesine müsaade edilmeyen veya Japonya’ya girişlere ilişkin kanunlarda belirtilen hususlara uymadığı belirlenen kişiler açısından yukarıda bahsedilen vize muafiyeti geçerli değildir.

Aynı şekilde japon vatandaşları da Türkiye’ye 90 güne kadar vizesiz girebilmektedir. Oturma izni almak isteyen Japon vatandaşları bu süre içinde ikamet izin başvuru yapmak durumundadır. Oturma izni danışmanlık hizmetleri için bizi arayınız. 

Türkiye’de Japonlara ikamet izni alma

Japon uyruklu kişilere Türkiye’de kısa süreli turizm amaçlı ikamet izni başvurusu yapılmaktadır. Oturma izni başvuru işlemleri için size hizmet sunulmaktadır. Türkiye’de ikamet izni almak için bizi arayınız. Bütün işlemleriniz yapılmaktadır. 

Oturma izni almak isteyen Japonya’lıların hazırlayacağı evraklar

  1. Yabancılara özel sağlık sigortası
  2. Oturma izni başvuru formu
  3. Pasaport fotokopisi
  4. Fotoğraf
  5. Vergi numarası
  6. Harç makbuzları aslı
  7. Kira sözleşmesi noter onaylı

Japonya oturma izni

Türkiye’de kısa süreli ikamet izni başvuru işlemleri için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Japon vatandaşlarına oturma izin başvurusu için sağlık sigortası ve randevu başvurusu yapılmaktadır. Oturma izni başvurusu işlemleri için size sorunsuz hizmet sunuyoruz. 

Türkiye’de Japonlara oturma izni başvuru işlemleri, Japon vatandaşlarına çalışma izni başvuru işlemleri yapılmaktadır. Türkiye’de çalışma izni başvurunuz için bizi arayabilirsiniz.