Çalışma izin talebimiz reddedildi, yeniden başvuru yapabilir miyiz?

Çalışma izin talebimiz reddedildi, yeniden başvuru yapabilir miyiz?

4817 sayılı Kanunun 14. maddesinin (d) bendine göre; bir işyeri, işletme veya meslek için çalışma izin talebi reddedilen yabancı için, aynı işyeri, işletme veya aynı meslek için izin talebinin reddedildiği tarihten itibaren bir yıl geçmeden yeniden izin talebinde bulunulamamaktadır. Bu bir yıl içerisinde aynı işyeri, işletme veya aynı meslek için izin talebinde bulunulması halinde talep reddedilmektedir. kaynak: alo170.gov.tr/#sss

0Shares